Przegląd
Specyfikacja
TCG057VGLGA-G50

TCG057VGLGA-G50 Podstawowe informacje
| panel model | TCG057VGLGA-G50 |
|---|---|
| Zespół Marka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TCG057VGLGA-G50 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
TCG057VGLGA-G50 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 141 PPI |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Waga | 145g (Typ.) |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%) |
| Aktywny obszar | 115.2×86.4 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 118.4×89.6 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 134.5×103.4 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 6.0/8.5 (Typ./Max.) mm |
| Otwory i wsporniki | Without |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
TCG057VGLGA-G50 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 800 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.330; Wy:0.350 |
| Światło słoneczne do czytania | Y |
TCG057VGLGA-G50 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | Yes (U/D, L/R) |
TCG057VGLGA-G50 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Żywotność lampy | 100K(Typ.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 18.0/21.2V (Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 60mA (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Sterownik lampy | No |
TCG057VGLGA-G50 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 150/195mA (Typ./Max.) |
| Napięcie dla sygnałów wyświetlacza | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | IRISO - IMSA-9681S-33A-GF, Pitch:0.5 mm, Pin:33 pins |
