TD015THEB2

| panel model | TD015THEB2 |
|---|---|
| Zespół Marka | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,1.5 inch, 480×240 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| TD015THEB2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 29.79×22.32 mm |
| Zarys | 37.1×32.7 mm |
| Powierzchnia | Hard coating (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 13/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/20/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1 pcs WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Serial RGB (8-bit) + SPI , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TPO TD015THEB2.
TPO TD015THEB2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TPO TD015THEB2 pdf lub szczegółowej specyfikacji TPO TD015THEB2 lub innych wyświetlaczy LCD TPO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TPO Dystrybutor TD015THEB2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TPO TD015THEB2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TPO TD015THEB2 pdf lub szczegółowej specyfikacji TPO TD015THEB2 lub innych wyświetlaczy LCD TPO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TPO Dystrybutor TD015THEB2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TD015THEB2"
- TPO TD015THEB2
- Arkusz danych TD015THEB2
- Obraz TD015THEB2
- Cena TD015THEB2
- Dystrybutor TD015THEB2
