Przegląd
Specyfikacja
TFT08925601600

TFT08925601600 Podstawowe informacje
| panel model | TFT08925601600 |
|---|---|
| Zespół Marka | SEBO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.9 inch, 2560×1600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TFT08925601600 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 65 °C |
TFT08925601600 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 2560(RGB)×1600 (WQXGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 338 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:10 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.025×0.075 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.075×0.075 mm (H×V) |
| Aktywny obszar | 192×120 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 200.3×132.1 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 1.82/3.43 (Typ./Max.) mm |
| Otwory i wsporniki | Without |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
TFT08925601600 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 500 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 72% NTSC (CIE1931) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Światło słoneczne do czytania | N |
TFT08925601600 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
| Sterownik IC | Built-in R69429 |
TFT08925601600 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 6S6P |
| Kształt lampy | 6 strings |
| Prąd lampy | 20mA (Typ.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | No |
TFT08925601600 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | MIPI |
|---|---|
| Klasa sygnału | MIPI (2 ch, 4 data lanes) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 1.8/3.3V (Typ.)(VDDIO/VBAT) |
| Zużycie energii panelu | 230/300mW (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - FH36W-61S-0.3SHW(50), Pitch:0.3 mm, Pin:61 pins |
