TM018FBZ26

| panel model | TM018FBZ26 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM018FBZ26 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 28.03×35.04 mm |
| Zarys | 34.7×46.7×3.9 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 65K/262K , CIE1931 40% |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 2S1P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CPU , 24 pins |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM018FBZ26.
TIANMA TM018FBZ26 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM018FBZ26 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM018FBZ26 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM018FBZ26 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM018FBZ26 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM018FBZ26 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM018FBZ26 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM018FBZ26 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM018FBZ26"
- TIANMA TM018FBZ26
- Arkusz danych TM018FBZ26
- Obraz TM018FBZ26
- Cena TM018FBZ26
- Dystrybutor TM018FBZ26

