TM020HDZ02

| panel model | TM020HDZ02 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM020HDZ02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 30.24×40.32 mm |
| Zarys | 37.68×51.3×2.3 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 25/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/45/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S3P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | 8-bit 8080 parallel , 25 pins |
| Napięcie wejściowe | 2.8/2.8V (VDD/VDDI) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM020HDZ02.
TIANMA TM020HDZ02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM020HDZ02 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM020HDZ02 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM020HDZ02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM020HDZ02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM020HDZ02 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM020HDZ02 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM020HDZ02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM020HDZ02"
- TIANMA TM020HDZ02
- Arkusz danych TM020HDZ02
- Obraz TM020HDZ02
- Cena TM020HDZ02
- Dystrybutor TM020HDZ02

