TM022HDZT01

| panel model | TM022HDZT01 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM022HDZT01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | ECB, Transflective |
| Aktywny obszar | 33.84×45.12 mm |
| Zarys | 41.7×56.16×2.6 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 350:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Wyświetl kolory | 65K/262K , CIE1931 48% |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/50/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 3S1P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CPU , 35 pins |
| Napięcie wejściowe | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(VDD2/VDD) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM022HDZT01.
TIANMA TM022HDZT01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM022HDZT01 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM022HDZT01 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM022HDZT01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM022HDZT01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM022HDZT01 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM022HDZT01 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM022HDZT01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM022HDZT01"
- TIANMA TM022HDZT01
- Arkusz danych TM022HDZT01
- Obraz TM022HDZT01
- Cena TM022HDZT01
- Dystrybutor TM022HDZT01

