TM028HBH26

| panel model | TM028HBH26 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM028HBH26 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 43.2×57.6 mm |
| Zarys | 50×69.2 mm |
| Powierzchnia | Clear |
| Współczynnik kontrastu | 350:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/60/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S4P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CPU , 37 pins |
| Napięcie wejściowe | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(VCC/VCI) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM028HBH26.
TIANMA TM028HBH26 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM028HBH26 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM028HBH26 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM028HBH26 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM028HBH26 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM028HBH26 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM028HBH26 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM028HBH26 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM028HBH26"
- TIANMA TM028HBH26
- Arkusz danych TM028HBH26
- Obraz TM028HBH26
- Cena TM028HBH26
- Dystrybutor TM028HBH26

