TM028HBHG02

| panel model | TM028HBHG02 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM028HBHG02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 43.2×57.6 mm |
| Zarys | 50×69.2×4.4 mm |
| Powierzchnia | Clear |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 65% |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S4P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | 8/16-bit 6080/8080 parallel , 37 pins |
| Napięcie wejściowe | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(VCC/VCI) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM028HBHG02.
TIANMA TM028HBHG02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM028HBHG02 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM028HBHG02 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM028HBHG02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM028HBHG02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM028HBHG02 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM028HBHG02 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM028HBHG02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM028HBHG02"
- TIANMA TM028HBHG02
- Arkusz danych TM028HBHG02
- Obraz TM028HBHG02
- Cena TM028HBHG02
- Dystrybutor TM028HBHG02
