TM028HBHG55

| panel model | TM028HBHG55 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM028HBHG55 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 43.2×57.6 mm |
| Zarys | 49.9×66.1 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM028HBHG55.
TIANMA TM028HBHG55 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM028HBHG55 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM028HBHG55 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM028HBHG55 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM028HBHG55 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM028HBHG55 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM028HBHG55 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM028HBHG55 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM028HBHG55"
- TIANMA TM028HBHG55
- Arkusz danych TM028HBHG55
- Obraz TM028HBHG55
- Cena TM028HBHG55
- Dystrybutor TM028HBHG55

