TM128160CKFWG

| panel model | TM128160CKFWG |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | CSTN-LCD ,1.9 inch, 128×160 |
| płyta | CSTN-LCD |
| TM128160CKFWG cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 29.558×36.95 mm |
| Zarys | 37.85×51.4×4 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 15:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | Color |
| Czas odpowiedzi | 200/200 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 40/35/30/30 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 3S1P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | 8-bit 8080 parallel , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM128160CKFWG.
TIANMA TM128160CKFWG są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM128160CKFWG pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM128160CKFWG lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM128160CKFWG na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM128160CKFWG są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM128160CKFWG pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM128160CKFWG lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM128160CKFWG na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM128160CKFWG"
- TIANMA TM128160CKFWG
- Arkusz danych TM128160CKFWG
- Obraz TM128160CKFWG
- Cena TM128160CKFWG
- Dystrybutor TM128160CKFWG

