TS020GAACD01-00

| panel model | TS020GAACD01-00 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 176×220 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TS020GAACD01-00 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 31.68×39.6 mm |
| Zarys | 38.03×51.65 mm |
| Powierzchnia | Clear, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 350:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 65K/262K , CIE1931 60% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/50/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S3P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CPU , 36 pins |
| Napięcie wejściowe | 2.8V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TS020GAACD01-00.
TIANMA TS020GAACD01-00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TS020GAACD01-00 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TS020GAACD01-00 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TS020GAACD01-00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS020GAACD01-00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TS020GAACD01-00 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TS020GAACD01-00 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TS020GAACD01-00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TS020GAACD01-00"
- TIANMA TS020GAACD01-00
- Arkusz danych TS020GAACD01-00
- Obraz TS020GAACD01-00
- Cena TS020GAACD01-00
- Dystrybutor TS020GAACD01-00

