TS022GAACD01-00

| panel model | TS022GAACD01-00 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TS022GAACD01-00 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 34.848×43.56 mm |
| Zarys | 40.9×55.1×2.65 mm |
| Powierzchnia | Clear, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 350:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K , CIE1931 60% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1S4P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CPU , 26 pins |
| Napięcie wejściowe | 2.8V (VDD) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TS022GAACD01-00.
TIANMA TS022GAACD01-00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TS022GAACD01-00 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TS022GAACD01-00 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TS022GAACD01-00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS022GAACD01-00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TS022GAACD01-00 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TS022GAACD01-00 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TS022GAACD01-00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TS022GAACD01-00"
- TIANMA TS022GAACD01-00
- Arkusz danych TS022GAACD01-00
- Obraz TS022GAACD01-00
- Cena TS022GAACD01-00
- Dystrybutor TS022GAACD01-00

