TS022GAADY01

| panel model | TS022GAADY01 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TS022GAADY01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 34.848×43.56 mm |
| Zarys | 38.9×51.6 mm |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Współczynnik kontrastu | 350:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K , CIE1931 60% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sterownik IC | Suggest S6D0164 |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TS022GAADY01.
TIANMA TS022GAADY01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TS022GAADY01 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TS022GAADY01 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TS022GAADY01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS022GAADY01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TS022GAADY01 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TS022GAADY01 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TS022GAADY01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TS022GAADY01"
- TIANMA TS022GAADY01
- Arkusz danych TS022GAADY01
- Obraz TS022GAADY01
- Cena TS022GAADY01
- Dystrybutor TS022GAADY01

