TS028HAARB05-00

| panel model | TS028HAARB05-00 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TS028HAARB05-00 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 43.2×57.6 mm |
| Zarys | 52.9×71.7 mm |
| Powierzchnia | Clear, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 350:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 55% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/60/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 4S1P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 61 pins |
| Napięcie wejściowe | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TS028HAARB05-00.
TIANMA TS028HAARB05-00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TS028HAARB05-00 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TS028HAARB05-00 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TS028HAARB05-00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS028HAARB05-00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TS028HAARB05-00 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TS028HAARB05-00 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TS028HAARB05-00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TS028HAARB05-00"
- TIANMA TS028HAARB05-00
- Arkusz danych TS028HAARB05-00
- Obraz TS028HAARB05-00
- Cena TS028HAARB05-00
- Dystrybutor TS028HAARB05-00

