TV133QHM-NL0

| panel model | TV133QHM-NL0 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 2560×1440 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TV133QHM-NL0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 293.76×165.24 mm |
| Zarys | 306.3×178.5 mm |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | eDP (4 Lanes) , 45 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu BOE TV133QHM-NL0.
BOE TV133QHM-NL0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE TV133QHM-NL0 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE TV133QHM-NL0 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor TV133QHM-NL0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE TV133QHM-NL0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE TV133QHM-NL0 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE TV133QHM-NL0 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor TV133QHM-NL0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TV133QHM-NL0"
- BOE TV133QHM-NL0
- Arkusz danych TV133QHM-NL0
- Obraz TV133QHM-NL0
- Cena TV133QHM-NL0
- Dystrybutor TV133QHM-NL0

