Przegląd
Specyfikacja
TV133QHM-NL0

TV133QHM-NL0 Podstawowe informacje
| panel model | TV133QHM-NL0 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 2560×1440 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TV133QHM-NL0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
TV133QHM-NL0 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 2560(RGB)×1440 (Quad-HD) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 221 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.03828×0.11475 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.11475×0.11475 mm (H×V) |
| Waga | 250g (Max.) |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Aktywny obszar | 293.76×165.24 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 306.3×178.5 mm (H×V) |
| Otwory i wsporniki | Without |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
TV133QHM-NL0 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 350 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.296; Wy:0.317 |
| Biała odmiana | 1.25/1.67 (Max.)(5/13 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
TV133QHM-NL0 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
| Całkowite zużycie energii | 5.02W (Max.) |
TV133QHM-NL0 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Żywotność lampy | 15K(Min.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 16.2/18V (Min./Max.) |
| Prąd lampy | 21mA (Typ.) |
| Zużycie energii lamp | 3.52W (Max.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | No |
TV133QHM-NL0 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | eDP |
|---|---|
| Klasa sygnału | eDP (4 Lanes) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Zużycie energii panelu | 1.3/1.5W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - FH26W-45S-0.3SHW, Pitch:0.3 mm, Pin:45 pins |
