UG-2896GDEAF01
| panel model | UG-2896GDEAF01 |
|---|---|
| Zespół Marka | Univision |
| Descrition | PM-OLED ,1.3 inch, 128×96 |
| płyta | PM-OLED |
| UG-2896GDEAF01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Aktywny obszar | 25.708×19.28 mm |
| Zarys | 33.7×26.9×1.55 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Sterownik IC | COF Built-in SSD1339 |
| Interfejs sygnału | 8-bit 6800/8080 parallel, 3/4-wire SPI , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 2.8/2.8/12V (Typ.)(VDD/VDDIO/VCC) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Univision UG-2896GDEAF01.
Univision UG-2896GDEAF01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Univision UG-2896GDEAF01 pdf lub szczegółowej specyfikacji Univision UG-2896GDEAF01 lub innych wyświetlaczy LCD Univision, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Univision Dystrybutor UG-2896GDEAF01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Univision UG-2896GDEAF01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Univision UG-2896GDEAF01 pdf lub szczegółowej specyfikacji Univision UG-2896GDEAF01 lub innych wyświetlaczy LCD Univision, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Univision Dystrybutor UG-2896GDEAF01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "UG-2896GDEAF01"
- Univision UG-2896GDEAF01
- Arkusz danych UG-2896GDEAF01
- Obraz UG-2896GDEAF01
- Cena UG-2896GDEAF01
- Dystrybutor UG-2896GDEAF01

