Przegląd
Specyfikacja
YX070DK02

YX070DK02 Podstawowe informacje
| panel model | YX070DK02 |
|---|---|
| Zespół Marka | SEBO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| YX070DK02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
| Uwagi | SYNC & DE mode; 2 in 1 Connector |
YX070DK02 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 133 PPI |
| Współczynnik proporcji | 15:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Waga | 130g (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Aktywny obszar | 152.4×91.44 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 155.3×94.3 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 165×104 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 5.5±0.3 mm |
| Otwory i wsporniki | Without |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
YX070DK02 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 500 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Biała odmiana | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
YX070DK02 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Kontroler czasu (T-CON) | Embedded T-CON |
YX070DK02 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 3S9P |
| Kształt lampy | Array |
| Żywotność lampy | 20K(Min.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 9/11.1V (Min./Max.) |
| Prąd lampy | 180mA (Typ.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | 5.0V (Typ.) |
YX070DK02 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | TTL (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 250/300mA (Typ./Max.)(ICC) |
| Zużycie energii panelu | 825mW (Typ.) |
| Napięcie dla sygnałów wyświetlacza | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - FH19SC-40S-0.5SH, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
