Przegląd
Specyfikacja
28QVF1H

28QVF1H Podstawowe informacje
| panel model | 28QVF1H |
|---|---|
| Zespół Marka | SII |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| 28QVF1H cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
| Uwagi | Right side 2 in 1 FPC; CPU (8/9/16/18bit) |
28QVF1H Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 141 PPI |
| Współczynnik proporcji | 3:4 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Waga | TBD |
| Powierzchnia | Clear, Hard coating |
| Aktywny obszar | 43.2×57.6 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 49×69 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 2.06 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape / Portrait |
| Panel dotykowy | Without |
28QVF1H Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 350 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Gama kolorów | 72% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Światło słoneczne do czytania | N |
28QVF1H Cecha Electronics
| Całkowite zużycie energii | 297mW (Typ.) |
|---|---|
| Sterownik IC | Built-in R61505V(W) |
28QVF1H Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 4S1P |
| Kształt lampy | 1 string |
| Zużycie energii lamp | 260mW (Typ.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
28QVF1H Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | CPU |
|---|---|
| Klasa sygnału | CPU |
| Zużycie energii panelu | 37mW (Typ.) |
| Typ interfejsu | FPC |
