AA084XE11ADA11

| panel model | AA084XE11ADA11 |
|---|---|
| Zespół Marka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AA084XE11ADA11 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 170.496×127.872 mm |
| Zarys | 209.5×159×15.4 mm |
| Powierzchnia | Clear |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 40% |
| Czas odpowiedzi | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 2 strings WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Mitsubishi AA084XE11ADA11.
Mitsubishi AA084XE11ADA11 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Mitsubishi AA084XE11ADA11 pdf lub szczegółowej specyfikacji Mitsubishi AA084XE11ADA11 lub innych wyświetlaczy LCD Mitsubishi, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Mitsubishi Dystrybutor AA084XE11ADA11 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA084XE11ADA11 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Mitsubishi AA084XE11ADA11 pdf lub szczegółowej specyfikacji Mitsubishi AA084XE11ADA11 lub innych wyświetlaczy LCD Mitsubishi, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Mitsubishi Dystrybutor AA084XE11ADA11 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "AA084XE11ADA11"
- Mitsubishi AA084XE11ADA11
- Arkusz danych AA084XE11ADA11
- Obraz AA084XE11ADA11
- Cena AA084XE11ADA11
- Dystrybutor AA084XE11ADA11

