AA090MH01

| panel model | AA090MH01 |
|---|---|
| Zespół Marka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AA090MH01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 196.8×118.08 mm |
| Zarys | 219×136.2×10 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Czas odpowiedzi | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 7S2P WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Mitsubishi AA090MH01.
Mitsubishi AA090MH01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Mitsubishi AA090MH01 pdf lub szczegółowej specyfikacji Mitsubishi AA090MH01 lub innych wyświetlaczy LCD Mitsubishi, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Mitsubishi Dystrybutor AA090MH01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090MH01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Mitsubishi AA090MH01 pdf lub szczegółowej specyfikacji Mitsubishi AA090MH01 lub innych wyświetlaczy LCD Mitsubishi, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Mitsubishi Dystrybutor AA090MH01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "AA090MH01"
- Mitsubishi AA090MH01
- Arkusz danych AA090MH01
- Obraz AA090MH01
- Cena AA090MH01
- Dystrybutor AA090MH01

