Przegląd
Specyfikacja
AL1602B

AL1602B Podstawowe informacje
| panel model | AL1602B |
|---|---|
| Zespół Marka | Amson |
| Descrition | PM-OLED ,2.3 inch, 16×2 |
| płyta | PM-OLED |
| AL1602B cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
AL1602B Właściwości mechaniczne
| Format wyswietlania | 16 characters × 2 lines |
|---|---|
| Wyświetl czcionki | 5×7 dots + cursor |
| Rozmiar postaci | 2.97×5.57 mm |
| Character Pitch | 3.55×5.95 mm |
| Konfiguracja pikseli | Rectangle |
| Współczynnik proporcji | >3:1 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.60×0.60 mm (H×V) |
| Aktywny obszar | 56.22×11.52 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 58.22×13.25 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 80×36 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 9.7 (Max.) mm |
| Otwory i wsporniki | Face mounting holes (4-Φ2.5) on left, right bezel |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
AL1602B Właściwości optyczne
| Kolor wyświetlacza | Mono(White) () |
|---|---|
| Światło słoneczne do czytania | N |
AL1602B Cecha Electronics
| Sterownik IC | Built-in KS0066 |
|---|---|
| Metoda jazdy | Duty: 1/16 |
AL1602B Układ podświetlenia
| Typ lampy | self |
|---|
AL1602B Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | CPU |
|---|---|
| Klasa sygnału | 8-bit parallel |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 50/80mA (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Pad |
