Przegląd
Specyfikacja
AM-800480LTMQW-00H

AM-800480LTMQW-00H Podstawowe informacje
| panel model | AM-800480LTMQW-00H |
|---|---|
| Zespół Marka | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480LTMQW-00H cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -5 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 70 °C |
AM-800480LTMQW-00H Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 188 PPI |
| Współczynnik proporcji | 15:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.045×0.135 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.135×0.135 mm (H×V) |
| Waga | TBD |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Aktywny obszar | 108×64.8 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 110.6×67.4 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 119×135 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 3.21±0.2 mm |
| Otwory i wsporniki | Without |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
AM-800480LTMQW-00H Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 52% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.309; Wy:0.350 |
| Biała odmiana | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
AM-800480LTMQW-00H Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | Yes (180°) |
AM-800480LTMQW-00H Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 3S6P |
| Kształt lampy | Array |
| Napięcie lampy | 9.9/10.8V (Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 108/120mA (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | No |
AM-800480LTMQW-00H Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 45mA (Typ.) |
| Napięcie dla sygnałów wyświetlacza | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Typ interfejsu | FPC |
