AT080TN03 V.A

| panel model | AT080TN03 V.A |
|---|---|
| Zespół Marka | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN03 V.A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 176.64×99.36 mm |
| Zarys | 192.8×116.9 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 3S9P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/10.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu INNOLUX AT080TN03 V.A.
INNOLUX AT080TN03 V.A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX AT080TN03 V.A pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX AT080TN03 V.A lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor AT080TN03 V.A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
INNOLUX AT080TN03 V.A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX AT080TN03 V.A pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX AT080TN03 V.A lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor AT080TN03 V.A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "AT080TN03 V.A"
- INNOLUX AT080TN03 V.A
- Arkusz danych AT080TN03 V.A
- Obraz AT080TN03 V.A
- Cena AT080TN03 V.A
- Dystrybutor AT080TN03 V.A

