Przegląd
Specyfikacja
B080QAN03.4

B080QAN03.4 Podstawowe informacje
| panel model | B080QAN03.4 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.9 inch, 1536×2048 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B080QAN03.4 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
B080QAN03.4 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1536(RGB)×2048 (QXGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 325 PPI |
| Współczynnik proporcji | 3:4 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.026×0.078 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.078×0.078 mm (H×V) |
| Waga | 76g (Max.) |
| Powierzchnia | Hard coating |
| Aktywny obszar | 119.808×159.744 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 125.75×171.15 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 3.5 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
B080QAN03.4 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | AHVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 70% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Światło słoneczne do czytania | N |
B080QAN03.4 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
B080QAN03.4 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | MIPI |
|---|---|
| Klasa sygnału | MIPI |
| Typ interfejsu | Connector |
