Przegląd
Specyfikacja
B080UAN02.0

B080UAN02.0 Podstawowe informacje
| panel model | B080UAN02.0 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1200×1920 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B080UAN02.0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
B080UAN02.0 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1200(RGB)×1920 (WUXGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 283 PPI |
| Współczynnik proporcji | 10:16 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0299×0.0897 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.0897×0.0897 mm (H×V) |
| Waga | 80g (Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Aktywny obszar | 107.64×172.224 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 3.95 (Max.) mm |
| Krajobraz lub portret | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
B080UAN02.0 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | AHVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 60% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 27 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Światło słoneczne do czytania | N |
B080UAN02.0 Cecha Electronics
| Całkowite zużycie energii | 1.67W (Max.) |
|---|
B080UAN02.0 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
B080UAN02.0 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | MIPI |
|---|---|
| Klasa sygnału | MIPI (4 data lanes) |
| Typ interfejsu | Connector |
