B116HAN05.0

| panel model | B116HAN05.0 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B116HAN05.0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 256.32×144.18 mm |
| Zarys | 268×168.5×3 mm |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 52% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B116HAN05.0.
AUO B116HAN05.0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B116HAN05.0 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B116HAN05.0 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B116HAN05.0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B116HAN05.0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B116HAN05.0 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B116HAN05.0 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B116HAN05.0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B116HAN05.0"
- AUO B116HAN05.0
- Arkusz danych B116HAN05.0
- Obraz B116HAN05.0
- Cena B116HAN05.0
- Dystrybutor B116HAN05.0

