B125HAN03.0

| panel model | B125HAN03.0 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.5 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B125HAN03.0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Obszar wyświetlania | 276.48(W)×155.52(H) mm |
| Otwór ramek | - |
| Rozmiar konspektu | 282.4(W)×172.22(H) ×2(D) mm |
| Powierzchnia | Hard coating |
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Wyświetl kolory | 16.2M 72% (CIE1931) |
| Typ lampy | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Without |
| Styl kształtu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Interfejs sygnału | eDP (4 Lanes) , 30 pins , Connector |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B125HAN03.0.
AUO B125HAN03.0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B125HAN03.0 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B125HAN03.0 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B125HAN03.0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B125HAN03.0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B125HAN03.0 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B125HAN03.0 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B125HAN03.0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B125HAN03.0"
- AUO B125HAN03.0
- Arkusz danych B125HAN03.0
- Obraz B125HAN03.0
- Cena B125HAN03.0
- Dystrybutor B125HAN03.0

