B133HAN03.2

| panel model | B133HAN03.2 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B133HAN03.2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 293.472×165.078 mm |
| Zarys | 306.3×194.9×3 mm |
| Styl kształtu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 52% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B133HAN03.2.
AUO B133HAN03.2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B133HAN03.2 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B133HAN03.2 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B133HAN03.2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B133HAN03.2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B133HAN03.2 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B133HAN03.2 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B133HAN03.2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B133HAN03.2"
- AUO B133HAN03.2
- Arkusz danych B133HAN03.2
- Obraz B133HAN03.2
- Cena B133HAN03.2
- Dystrybutor B133HAN03.2

