Przegląd
Specyfikacja
B140HTN01.1

B140HTN01.1 Podstawowe informacje
| panel model | B140HTN01.1 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B140HTN01.1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
B140HTN01.1 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 157 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.054×0.161 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.161×0.161 mm (H×V) |
| Waga | 270g (Max.) |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Aktywny obszar | 309.14×173.89 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 320.4×205.1 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 3.0 (Max.) mm |
| Styl kształtu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Otwory i wsporniki | Face mounting holes (8 pcs) on up, down slugs |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
B140HTN01.1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 350 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Gama kolorów | 60% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biała odmiana | 1.25/1.60 (Max.)(5/13 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
B140HTN01.1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
| Całkowite zużycie energii | 6.5W (Max.) |
B140HTN01.1 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Żywotność lampy | 15K(Min.) (Hours) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | 3.5W (Max.) |
B140HTN01.1 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | eDP |
|---|---|
| Klasa sygnału | eDP (2 Lanes) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 303mA (Max.) |
| Zużycie energii panelu | 1.0W (Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Położenie interfejsu | |
| Interfejs sygnału | I-PEX - 20455-030E-12, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
