Przegląd
Specyfikacja
B140XW01 V2

B140XW01 V2 Podstawowe informacje
| panel model | B140XW01 V2 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B140XW01 V2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Alias modelu | B140XW01 V.2 |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
B140XW01 V2 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 112 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0755×0.2265 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2265×0.2265 mm (H×V) |
| Waga | 350g (Max.) |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Aktywny obszar | 309.399×173.952 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 312.40×176.95 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 323.5×192 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 5.2 (Max.) mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Otwory i wsporniki | Side mounting holes (6-M2) on left, right bezel |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
B140XW01 V2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 200 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Gama kolorów | 45% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Biała odmiana | 1.25/1.50 (Max.)(5/13 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
B140XW01 V2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
| Całkowite zużycie energii | 4.8W (Max.) |
B140XW01 V2 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Żywotność lampy | 10K(Min.) (Hours) |
| Prąd lampy | 20/20.6mA (Typ./Max.) |
| Zużycie energii lamp | 3.07/3.36W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | 7.0/12.0/21.0V (Min./Typ./Max.) |
B140XW01 V2 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 333/364mA (Typ./Max.) |
| Zużycie energii panelu | 1.1/1.2W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Położenie interfejsu | |
| Interfejs sygnału | I-PEX - 20455-040E-12, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
