B140XW01 V5

| panel model | B140XW01 V5 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B140XW01 V5 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 309.399×173.952 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B140XW01 V5.
AUO B140XW01 V5 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B140XW01 V5 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B140XW01 V5 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B140XW01 V5 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B140XW01 V5 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B140XW01 V5 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B140XW01 V5 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B140XW01 V5 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B140XW01 V5"
- AUO B140XW01 V5
- Arkusz danych B140XW01 V5
- Obraz B140XW01 V5
- Cena B140XW01 V5
- Dystrybutor B140XW01 V5

