B156HAN06.0 HW1A

| panel model | B156HAN06.0 HW1A |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B156HAN06.0 HW1A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Liczba pikseli | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Aktywny obszar (mm) | 344.16 × 193.59 (H×V) |
| Kontur (mm) | 359.5 × 223.8 × 3.2 (H×V×D) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Leczenie | Antiglare |
| Luminancja | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 700 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Odpowiedź | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symmetry |
| Tryb pracy | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Głębia koloru | 262K 72% (CIE1931) |
| Podświetlenie | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Kształt konspektu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Without |
| Typ sygnału | eDP (2 Lanes) , Connector , 30 pins |
| Napięcie zasilające | 3.3V (Typ.) |
| Max. Oceny | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B156HAN06.0 HW1A.
AUO B156HAN06.0 HW1A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B156HAN06.0 HW1A pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B156HAN06.0 HW1A lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B156HAN06.0 HW1A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B156HAN06.0 HW1A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B156HAN06.0 HW1A pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B156HAN06.0 HW1A lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B156HAN06.0 HW1A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B156HAN06.0 HW1A"
- AUO B156HAN06.0 HW1A
- Arkusz danych B156HAN06.0 HW1A
- Obraz B156HAN06.0 HW1A
- Cena B156HAN06.0 HW1A
- Dystrybutor B156HAN06.0 HW1A
