B156HTN03.3

| panel model | B156HTN03.3 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B156HTN03.3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 344.16×193.59 mm |
| Zarys | 359.5×223.8×3.2 mm |
| Styl kształtu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 9S5P WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B156HTN03.3.
AUO B156HTN03.3 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B156HTN03.3 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B156HTN03.3 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B156HTN03.3 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B156HTN03.3 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B156HTN03.3 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B156HTN03.3 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B156HTN03.3 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B156HTN03.3"
- AUO B156HTN03.3
- Arkusz danych B156HTN03.3
- Obraz B156HTN03.3
- Cena B156HTN03.3
- Dystrybutor B156HTN03.3
