Przegląd
Specyfikacja
B156ZAN03.4

B156ZAN03.4 Podstawowe informacje
| panel model | B156ZAN03.4 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 3840×2160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B156ZAN03.4 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Alias modelu | AUO34EB |
| Temperatura robocza. | 0 ~ 50 °C |
| Temp. | -20 ~ 60 °C |
| Ocena wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| Specyficzne funkcje | |
| Uwagi | eDP1.4a |
B156ZAN03.4 Właściwości mechaniczne
| Alias modelu | AUO34EB |
|---|---|
| Temperatura robocza. | 0 ~ 50 °C |
| Temp. | -20 ~ 60 °C |
| Ocena wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| Specyficzne funkcje | |
| Uwagi | eDP1.4a |
| Format pikseli | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Plamka | 0.02988×0.08964 mm (H×V) |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.08964×0.08964 mm (H×V) |
| Obszar wyświetlania | 344.218×193.622 mm (H×V) |
| Zarys Dim. | 350.66×216.45 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 3.05/3.2 (Typ./Max.) mm |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Orientacja | Landscape type |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Styl kształtu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Otwory i wsporniki | Without |
| Waga | 400g (Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
B156ZAN03.4 Właściwości optyczne
| Alias modelu | AUO34EB |
|---|---|
| Temperatura robocza. | 0 ~ 50 °C |
| Temp. | -20 ~ 60 °C |
| Ocena wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| Specyficzne funkcje | |
| Uwagi | eDP1.4a |
| Format pikseli | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Plamka | 0.02988×0.08964 mm (H×V) |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.08964×0.08964 mm (H×V) |
| Obszar wyświetlania | 344.218×193.622 mm (H×V) |
| Zarys Dim. | 350.66×216.45 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 3.05/3.2 (Typ./Max.) mm |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Orientacja | Landscape type |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Styl kształtu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Otwory i wsporniki | Without |
| Waga | 400g (Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb optyczny | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 19 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Chromatyczność | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Numery kolorów | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 100% Adobe RGB |
| Jednolitość | 1.25/1.53 (Max.)(5/13 points) |
B156ZAN03.4 Cecha Electronics
| Alias modelu | AUO34EB |
|---|---|
| Temperatura robocza. | 0 ~ 50 °C |
| Temp. | -20 ~ 60 °C |
| Ocena wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| Specyficzne funkcje | |
| Uwagi | eDP1.4a |
| Format pikseli | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Plamka | 0.02988×0.08964 mm (H×V) |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.08964×0.08964 mm (H×V) |
| Obszar wyświetlania | 344.218×193.622 mm (H×V) |
| Zarys Dim. | 350.66×216.45 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 3.05/3.2 (Typ./Max.) mm |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Orientacja | Landscape type |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Styl kształtu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Otwory i wsporniki | Without |
| Waga | 400g (Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb optyczny | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 19 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Chromatyczność | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Numery kolorów | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 100% Adobe RGB |
| Jednolitość | 1.25/1.53 (Max.)(5/13 points) |
| Częstotliwość ramki | 60Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
| Pobór energii | 5.2W |
B156ZAN03.4 Układ podświetlenia
| Alias modelu | AUO34EB |
|---|---|
| Temperatura robocza. | 0 ~ 50 °C |
| Temp. | -20 ~ 60 °C |
| Ocena wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| Specyficzne funkcje | |
| Uwagi | eDP1.4a |
| Format pikseli | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Plamka | 0.02988×0.08964 mm (H×V) |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.08964×0.08964 mm (H×V) |
| Obszar wyświetlania | 344.218×193.622 mm (H×V) |
| Zarys Dim. | 350.66×216.45 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 3.05/3.2 (Typ./Max.) mm |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Orientacja | Landscape type |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Styl kształtu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Otwory i wsporniki | Without |
| Waga | 400g (Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb optyczny | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 19 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Chromatyczność | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Numery kolorów | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 100% Adobe RGB |
| Jednolitość | 1.25/1.53 (Max.)(5/13 points) |
| Częstotliwość ramki | 60Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
| Pobór energii | 5.2W |
| Typ lampy | WLED |
| Ilość | - |
| Dożywotni | 15K(Min.) Hours |
| Zastąpienie | - |
| Kształt lampy | - |
| Pozycja | - |
| Sterownik lampy | With LED Driver |
| Wejście napięciowe | 5.0/12.0/21.0V (Min./Typ./Max.) |
| Bieżące wejście | - |
| Konsumpcja | 3.3W (Max.) |
B156ZAN03.4 Interfejs sygnału
| Alias modelu | AUO34EB |
|---|---|
| Temperatura robocza. | 0 ~ 50 °C |
| Temp. | -20 ~ 60 °C |
| Ocena wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| Specyficzne funkcje | |
| Uwagi | eDP1.4a |
| Format pikseli | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Plamka | 0.02988×0.08964 mm (H×V) |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.08964×0.08964 mm (H×V) |
| Obszar wyświetlania | 344.218×193.622 mm (H×V) |
| Zarys Dim. | 350.66×216.45 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 3.05/3.2 (Typ./Max.) mm |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Orientacja | Landscape type |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Styl kształtu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Otwory i wsporniki | Without |
| Waga | 400g (Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb optyczny | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 19 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Chromatyczność | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Numery kolorów | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 100% Adobe RGB |
| Jednolitość | 1.25/1.53 (Max.)(5/13 points) |
| Częstotliwość ramki | 60Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
| Pobór energii | 5.2W |
| Typ lampy | WLED |
| Ilość | Configuration |
| Dożywotni | 15K(Min.) Hours |
| Zastąpienie | - |
| Kształt lampy | - |
| Pozycja | |
| Sterownik lampy | With LED Driver |
| Wejście napięciowe | 3.3V (Typ.) |
| Bieżące wejście | 633mA (Max.) |
| Konsumpcja | 1.9W (Typ.) |
| Signal Systerm | eDP (4 Lanes) |
| Napięcie logiczne | - |
| Pin Pitch | Pins |
