BA035HV3-800

| panel model | BA035HV3-800 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| BA035HV3-800 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 48.96×73.44 mm |
| Zarys | 52.96×81.44 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sterownik IC | Suggest ILI9487, R61581, NT35310 |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu BOE BA035HV3-800.
BOE BA035HV3-800 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE BA035HV3-800 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE BA035HV3-800 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor BA035HV3-800 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE BA035HV3-800 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE BA035HV3-800 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE BA035HV3-800 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor BA035HV3-800 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "BA035HV3-800"
- BOE BA035HV3-800
- Arkusz danych BA035HV3-800
- Obraz BA035HV3-800
- Cena BA035HV3-800
- Dystrybutor BA035HV3-800

