Przegląd
Specyfikacja
BA070WV2-100

BA070WV2-100 Podstawowe informacje
| panel model | BA070WV2-100 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| BA070WV2-100 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
BA070WV2-100 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 134 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0642×0.1790 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1926×0.1790 mm (H×V) |
| Aktywny obszar | 154.08×85.92 mm (H×V) |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
BA070WV2-100 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 50% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 75/75/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
BA070WV2-100 Cecha Electronics
| Sterownik IC | COG Suggest ILI6128B + ILI5960, HX8264-D06 + HX8664-B |
|---|
BA070WV2-100 Układ podświetlenia
| Typ lampy | No B/L |
|---|
