Przegląd
Specyfikacja
BA080S04-100

BA080S04-100 Podstawowe informacje
| panel model | BA080S04-100 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| BA080S04-100 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
BA080S04-100 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 125 PPI |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0675×0.2025 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2025×0.2025 mm (H×V) |
| Waga | 52.5g (Typ.) |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Aktywny obszar | 162×121.5 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 170.9×132.4 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 1.0 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
BA080S04-100 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 50% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Transmisyjność | 6.5% (Typ.)(with Polarizer) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
BA080S04-100 Układ podświetlenia
| Typ lampy | No B/L |
|---|
