BV055FHE-N41-1Q00

| panel model | BV055FHE-N41-1Q00 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.5 inch, 1080×1920 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| BV055FHE-N41-1Q00 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | ADS, Normally Black, Reflective |
| Aktywny obszar | 68.04×120.96 mm |
| Zarys | 70.04×127.16 mm |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sterownik IC | COG Suggest HX8395A |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu BOE BV055FHE-N41-1Q00.
BOE BV055FHE-N41-1Q00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE BV055FHE-N41-1Q00 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE BV055FHE-N41-1Q00 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor BV055FHE-N41-1Q00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE BV055FHE-N41-1Q00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE BV055FHE-N41-1Q00 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE BV055FHE-N41-1Q00 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor BV055FHE-N41-1Q00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "BV055FHE-N41-1Q00"
- BOE BV055FHE-N41-1Q00
- Arkusz danych BV055FHE-N41-1Q00
- Obraz BV055FHE-N41-1Q00
- Cena BV055FHE-N41-1Q00
- Dystrybutor BV055FHE-N41-1Q00

