CLAA028GB01AW

| panel model | CLAA028GB01AW |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAA028GB01AW cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | |
| Aktywny obszar | 43.2×57.6 mm |
| Zarys | 50×69.2 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 300 : 1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | |
| Typ lampy | |
| Interfejs sygnału | CPU |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CPT CLAA028GB01AW.
CPT CLAA028GB01AW są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA028GB01AW pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA028GB01AW lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA028GB01AW na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA028GB01AW są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA028GB01AW pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA028GB01AW lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA028GB01AW na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CLAA028GB01AW"
- CPT CLAA028GB01AW
- Arkusz danych CLAA028GB01AW
- Obraz CLAA028GB01AW
- Cena CLAA028GB01AW
- Dystrybutor CLAA028GB01AW

