CLAA101NC05

| panel model | CLAA101NC05 |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAA101NC05 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 222.72×125.28 mm |
| Zarys | 235×143×5.2 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CPT CLAA101NC05.
CPT CLAA101NC05 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA101NC05 pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA101NC05 lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA101NC05 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA101NC05 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA101NC05 pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA101NC05 lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA101NC05 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CLAA101NC05"
- CPT CLAA101NC05
- Arkusz danych CLAA101NC05
- Obraz CLAA101NC05
- Cena CLAA101NC05
- Dystrybutor CLAA101NC05
