CLAA154WA01

| panel model | CLAA154WA01 |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WA01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 331.2×207 mm |
| Zarys | 344×243.5×6.5 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 8/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CPT CLAA154WA01.
CPT CLAA154WA01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA154WA01 pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA154WA01 lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA154WA01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA154WA01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA154WA01 pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA154WA01 lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA154WA01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CLAA154WA01"
- CPT CLAA154WA01
- Arkusz danych CLAA154WA01
- Obraz CLAA154WA01
- Cena CLAA154WA01
- Dystrybutor CLAA154WA01
