CLAG050LD01

| panel model | CLAG050LD01 |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×854 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAG050LD01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 62.064×110.422 mm |
| Zarys | 65.1×117.9 mm |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | , CIE1931 60% |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sterownik IC | COG Suggest OTM8009A |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CPT CLAG050LD01.
CPT CLAG050LD01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAG050LD01 pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAG050LD01 lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAG050LD01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAG050LD01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAG050LD01 pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAG050LD01 lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAG050LD01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CLAG050LD01"
- CPT CLAG050LD01
- Arkusz danych CLAG050LD01
- Obraz CLAG050LD01
- Cena CLAG050LD01
- Dystrybutor CLAG050LD01

