Przegląd
Specyfikacja
CLAG050LG41

CLAG050LG41 Podstawowe informacje
| panel model | CLAG050LG41 |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 540×960 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAG050LG41 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
CLAG050LG41 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 540(RGB)×960 (qHD) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 221 PPI |
| Współczynnik proporcji | 9:16 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.03825×0.11475 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.11475×0.11475 mm (H×V) |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Aktywny obszar | 61.965×110.16 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 64.87×118.31 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 0.4 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
CLAG050LG41 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gama kolorów | 70% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 30 (Max.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Transmisyjność | 4.97% (Typ.)(with APCF) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
CLAG050LG41 Cecha Electronics
| Sterownik IC | COG Suggest NT35516, OTM9608, OTM9605, ILI9807 |
|---|
CLAG050LG41 Układ podświetlenia
| Typ lampy | No B/L |
|---|
