Przegląd
Specyfikacja
CLAG050LM12 AX

CLAG050LM12 AX Podstawowe informacje
| panel model | CLAG050LM12 AX |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×854 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAG050LM12 AX cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
CLAG050LM12 AX Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 480(RGB)×854 (FWVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 196 PPI |
| Współczynnik proporcji | 9:16 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0431×0.1293 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1293×0.1293 mm (H×V) |
| Waga | TBD |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Aktywny obszar | 62.064×110.422 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 64.5×114.58 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 0.8 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
CLAG050LM12 AX Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gama kolorów | 60% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/65/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Transmisyjność | 4.9% (Typ.)(with Polarizer) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
CLAG050LM12 AX Cecha Electronics
| Sterownik IC | Suggest OTM818B, ILI9806E |
|---|
CLAG050LM12 AX Układ podświetlenia
| Typ lampy | No B/L |
|---|
