COM50T5124GTC

| panel model | COM50T5124GTC |
|---|---|
| Zespół Marka | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| COM50T5124GTC cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 100.8×75.6 mm |
| Zarys | 108.3×87.55×4.65 mm |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 200:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Czas odpowiedzi | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 35/35/20/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 6S2P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 67 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu ORTUSTECH COM50T5124GTC.
ORTUSTECH COM50T5124GTC są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty ORTUSTECH COM50T5124GTC pdf lub szczegółowej specyfikacji ORTUSTECH COM50T5124GTC lub innych wyświetlaczy LCD ORTUSTECH, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od ORTUSTECH Dystrybutor COM50T5124GTC na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
ORTUSTECH COM50T5124GTC są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty ORTUSTECH COM50T5124GTC pdf lub szczegółowej specyfikacji ORTUSTECH COM50T5124GTC lub innych wyświetlaczy LCD ORTUSTECH, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od ORTUSTECH Dystrybutor COM50T5124GTC na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "COM50T5124GTC"
- ORTUSTECH COM50T5124GTC
- Arkusz danych COM50T5124GTC
- Obraz COM50T5124GTC
- Cena COM50T5124GTC
- Dystrybutor COM50T5124GTC

