COM57H5M64KSC

| panel model | COM57H5M64KSC |
|---|---|
| Zespół Marka | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| COM57H5M64KSC cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transflective |
| Aktywny obszar | 115.2×86.4 mm |
| Zarys | 130.32×101.2×14 mm |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (Typ.)(Transmissive) 5.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/55/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 5S2P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu ORTUSTECH COM57H5M64KSC.
ORTUSTECH COM57H5M64KSC są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty ORTUSTECH COM57H5M64KSC pdf lub szczegółowej specyfikacji ORTUSTECH COM57H5M64KSC lub innych wyświetlaczy LCD ORTUSTECH, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od ORTUSTECH Dystrybutor COM57H5M64KSC na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
ORTUSTECH COM57H5M64KSC są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty ORTUSTECH COM57H5M64KSC pdf lub szczegółowej specyfikacji ORTUSTECH COM57H5M64KSC lub innych wyświetlaczy LCD ORTUSTECH, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od ORTUSTECH Dystrybutor COM57H5M64KSC na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "COM57H5M64KSC"
- ORTUSTECH COM57H5M64KSC
- Arkusz danych COM57H5M64KSC
- Obraz COM57H5M64KSC
- Cena COM57H5M64KSC
- Dystrybutor COM57H5M64KSC

