Przegląd
Specyfikacja
ECX114AKR-3

ECX114AKR-3 Podstawowe informacje
| panel model | ECX114AKR-3 |
|---|---|
| Zespół Marka | SONY |
| Descrition | AM-OLED ,16.5 inch, 1920×1080 |
| płyta | AM-OLED |
| ECX114AKR-3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -10 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 60 °C |
| Uwagi | Wide color reproduction range: EBU, SMPTE-C, sRGB |
ECX114AKR-3 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 133 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Powierzchnia | Antireflection |
| Aktywny obszar | 365.76×205.74 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 416.2×253.6 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 31.1 (Typ.) mm |
| Otwory i wsporniki | Side mounting holes, Rear mounting holes |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
ECX114AKR-3 Właściwości optyczne
| Jasność | 150 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 1.07B (10-bit) |
| Gama kolorów | 110% NTSC (CIE1931) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Światło słoneczne do czytania | N |
ECX114AKR-3 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|
ECX114AKR-3 Układ podświetlenia
| Typ lampy | self |
|---|
ECX114AKR-3 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 5.0/5.0/28V (Typ.)(VBC/VTC1/VTC2) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 2.0/0.92/1.42A (Typ.)(IBC/ITC1/ITC2) |
| Typ interfejsu | Connector |
