EE070NA-04A

| panel model | EE070NA-04A |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| EE070NA-04A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 154.08×85.92 mm |
| Zarys | 162.5×96.62 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CHIMEI INNOLUX EE070NA-04A.
CHIMEI INNOLUX EE070NA-04A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CHIMEI INNOLUX EE070NA-04A pdf lub szczegółowej specyfikacji CHIMEI INNOLUX EE070NA-04A lub innych wyświetlaczy LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CHIMEI INNOLUX Dystrybutor EE070NA-04A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX EE070NA-04A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CHIMEI INNOLUX EE070NA-04A pdf lub szczegółowej specyfikacji CHIMEI INNOLUX EE070NA-04A lub innych wyświetlaczy LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CHIMEI INNOLUX Dystrybutor EE070NA-04A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "EE070NA-04A"
- CHIMEI INNOLUX EE070NA-04A
- Arkusz danych EE070NA-04A
- Obraz EE070NA-04A
- Cena EE070NA-04A
- Dystrybutor EE070NA-04A

