Przegląd
Specyfikacja
F-55472GNFJ-SLW-AHN

F-55472GNFJ-SLW-AHN Podstawowe informacje
| panel model | F-55472GNFJ-SLW-AHN |
|---|---|
| Zespół Marka | Kyocera |
| Descrition | STN-LCD ,2.8 inch, 128×64 |
| płyta | STN-LCD |
| F-55472GNFJ-SLW-AHN cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
F-55472GNFJ-SLW-AHN Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 128×64 |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | Rectangle |
| Zagęszczenie pikseli | 50 PPI |
| Współczynnik proporcji | 2:1 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.499×0.499 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.499×0.499 mm (H×V) |
| Waga | 37.5g (Max.) |
| Aktywny obszar | 63.857×31.921 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 69.0×36.5 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 89.7×49.8 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 6.0 (Max.) mm |
| Otwory i wsporniki | Face mounting holes (4-Φ3.2) on left, right slugs |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
F-55472GNFJ-SLW-AHN Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | STN, Black/White mode, Transflective |
|---|---|
| Jasność | 60 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 5 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | Monochrome () |
| Czas odpowiedzi | 190/95 (Typ.)(Tr/Td) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Światło słoneczne do czytania | Y |
F-55472GNFJ-SLW-AHN Cecha Electronics
| Metoda jazdy | Duty: 1/65 , Bias: 1/9 |
|---|
F-55472GNFJ-SLW-AHN Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 1S4P |
| Kształt lampy | Parallel |
| Napięcie lampy | 3.5/4.0V (Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 60mA (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Sterownik lampy | No |
F-55472GNFJ-SLW-AHN Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | CPU |
|---|---|
| Klasa sygnału | 8-bit 6080/8080 parallel |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 1.1/1.6mA (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | FPC |
